• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

WhatsApp, iOS İçin Güncellendi!

iOS kullanıcıları için WhatsAppp uygulaması güncellendi. Yeni güncelleme ile birlikte bazı yenilikler de beraberinde gelmiş oldu. İşte tüm yenilikler…

Android kullanıcılarının uzun zamandır sahip olduğu özellikler iOS kullanıcıları için de yayınlandı. En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, yayınladığı yeni güncellemesiyle eksikliği tamamlayarak Anroid ile arasındaki eşitliği korumuş oldu.

iOS kullanıcıları için yayınlanan WhatsApp güncellemesi, internete bağlı olmadığınız zamanlarda da “Gönder” tuşunu kullanabilmenizi sağlıyor. Yani internete bağlı olmasanız bile bir mesajı yazıp istediğiniz kişiye gönderebileceksiniz. Ancak internetiniz aktif hale geldiğinde mesajınız iletilmiş olacak.

Yeni özelliklerden biri de fotoğraf gönderimi sayısının artması oluyor. Daha önce bir seferde 10 fotoğraf gönderilebiliyordu. Şimdi ise 30 fotoğrafı aynı anda gönderebileceksiniz. Bu durum aynı zamanda videolar için de geçerli. Ayrıca bir küçük yenilik de depolama alanını yönetmek daha kolaylaştırıldı.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.