• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

WhatsApp, iOS için Önemli Bir Güncelleme Yayınladı!

Birçok mesajlaşma uygulaması arasından sıyrılarak ön plana çıkan WhatsApp, iOS için önemli bir güncelleme yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda 2.12.14, sürümünü kullanıcılarına sunan WhatsApp, 2.12.15 isimli yeni güncellemesini paylaştı. Bu güncellemeyle beraber bazı özellikler de beraberinde geldi.

iPhone kullanıcılarını sevindirecek olan güncelleme de birçok kişinin depolama alanında yaşadığı sorunlar giderildi. iPhone kullanıcılarının çoğunun başına gelen depolama alanında en fazla yer kaplayan uygulamanın WhatsApp olarak gözükmesi nihayet ortadan kalktı.

Belge Taşıma Özelliği

Güncellemenin WhatsApp kullanıcılarına getirdiği bir başka yenilikse belge taşıma özelliği oluyor. Uygulamayı güncelleyen tüm kullanıcılar WhatsApp üzerinden PDF dosyası gönderip aynı şekilde alabilecekler. Ayrıca fotoğraf veya video göndermek için OneDrive, Dropbox vb. uygulamalarına da erişebileceksiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için eskisi gibi fotoğraf kütüphanesine girerek başka bir uygulama seç kısmına tıklamanız gerekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.