• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

WhatsApp Online Olma Sürelerini Kayıt Eden Uygulama: WhatAlert

WhatsApp’a özel olarak yayınlanan yeni WhatAlert uygulaması, bugün özellikle sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

WhatAlert uygulaması, kişilerin ne zaman ve ne kadar süre çevrimiçi olduğunu kayıt ediyor. Böylece WhatsApp’ta artık istediğiniz kişinin çevrimiçi bilgilerine ulaşabileceksiniz.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, artık herkesin kullandığı bir platform haline geldi. Daha önce kullanıma sunulan “mavi tik” özelliği gibi WhatAlert uygulaması da büyük ses getirdi. Önceden WhatAlert uygulamasına benzeyen WhatsDog isminde bir uygulama yayınlanmıştı. Ama daha sonra uygulama mağazasından kaldırılarak kullanımı engellenmişti. Yeni uygulama WhatAlert ile kullanıcılar yeniden istediği kişinin online süre bilgilerini kayıt altına alacak.

Kişiler bazı kısıtlamaların olduğu sürümü ücretsiz olarak indirebilirken, tam sürüm için ise Premium versiyonunu indirmeleri gerekiyor. Uygulamayı şuan için sadece Android kullanıcıları indirebiliyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.