WhatsApp, Yeni Güncellemesiyle Öne Çıkıyor!

WhatsApp, yayınladığı her güncelleme ile beraber kullanıcılarına da yeni özellikler sunuyor. Uygulama yeni sürümüyle birlikte dikkat çeken yeniliklere kavuşacak. İlk olarak Android için yayınlanması beklenen güncellemede kullanıcıları ne gibi farklılıklar bekliyor?

Beta sürümünde yer alacak olan özellikler arasında yeni stickerlar bulunuyor. Sticker mağazasında diğer çıkartmalarla birlikte 3 farklı etiket paketi de yer alacak. Bu mağazada birçok ayrı kategoride etiketler olacak.

Kullanıma sunulan bu çıkartmalar WhatsApp’a özel olacak. Instagram gibi diğer sosyal ağların hiçbirinde olmayacak olan bu yenilikler, WhatsApp’ın yayınlayacağı beta güncellemesiyle birlikte kullanılabilecek.

Yayınlanacak olan etiket paketleri arasında Pete Ellison’ın oluşturduğu Bibimbap arkadaşları ve Alisa Kryzhanovska’nın oluşturduğu tuzlu çıkartmalar gibi birçok paket bulunuyor. Sızdırılan görseller şimdilik Android cihazlara ait olsa da bütün bu özelliklerin iOS için de yayınlanması bekleniyor. Kesin bir tarih açıklanmasa da bu yeniliklerin olduğu güncelleme çok yakında Android için yayınlanacak.

Whatsapp indir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.