• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Whatsapp’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor!

Akıllı telefon kullanıcılarının mesajlaşmak için en çok tercih ettiği mobil mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp’a görüntülü konuşma özelliği geliyor. Bu özellik Whatsapp’ın önümüzdeki günlerde alacağı güncellemeden sonra uygulamaya eklenecek.

Whatsapp uygulaması, 4 milyar’a yakın bir ücret karşılığında Facebook’a satılmıştı. O günden bu yana Whatsapp’a yeni özellikler eklenerek geliştirilmeye devam ediliyor. Birçok mesajlaşma uygulamasında görüntülü konuşma desteği bulunsa da Whatsapp’ta böyle bir özellik bulunmuyordu. Ama yinede en çok kullanılan uygulamalardan biri olmayı başarıyordu. Yeni güncelleme ile gelecek olan bu özellik sayesinde kullanıcı sayısında bir artış gözlenebilir.

Whatsapp’ın şuanda 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Ücretsiz olması nedeniyle de tercih edilen uygulama, güncellemeden sonra da ücretsiz olma özelliğini koruyacak. Bir diğer özellik de sesli konuşmaların telefonun hafızasına kaydedilebilecek olması. Böylece Whatsapp, hem sesli hem de görüntülü konuşmada iyice kendini göstereceğe benziyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.