Whatsapp’a Görüntülü Konuşma Özelliği Geliyor!

Akıllı telefon kullanıcılarının mesajlaşmak için en çok tercih ettiği mobil mesajlaşma uygulamalarından Whatsapp’a görüntülü konuşma özelliği geliyor. Bu özellik Whatsapp’ın önümüzdeki günlerde alacağı güncellemeden sonra uygulamaya eklenecek.

Whatsapp uygulaması, 4 milyar’a yakın bir ücret karşılığında Facebook’a satılmıştı. O günden bu yana Whatsapp’a yeni özellikler eklenerek geliştirilmeye devam ediliyor. Birçok mesajlaşma uygulamasında görüntülü konuşma desteği bulunsa da Whatsapp’ta böyle bir özellik bulunmuyordu. Ama yinede en çok kullanılan uygulamalardan biri olmayı başarıyordu. Yeni güncelleme ile gelecek olan bu özellik sayesinde kullanıcı sayısında bir artış gözlenebilir.

Whatsapp’ın şuanda 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Ücretsiz olması nedeniyle de tercih edilen uygulama, güncellemeden sonra da ücretsiz olma özelliğini koruyacak. Bir diğer özellik de sesli konuşmaların telefonun hafızasına kaydedilebilecek olması. Böylece Whatsapp, hem sesli hem de görüntülü konuşmada iyice kendini göstereceğe benziyor.

Görüntülemeler
70
Konu Etiketleri:
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.