WhatsApp’a Önemli Bir Özellik Geldi!

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında popülaritesini koruyan WhataApp, yeni güncellemesiyle büyük bir yeniliği de beraberinde getirdi.

Android kullanıcılarını ilgilendiren bu yenilik sayesinde WhatsApp SnapChat’e rakip olacağa benziyor. Uygulama Facebook’un satın alınmasıyla yenilikleriyle dikkat çekiyor. Şimdi de fotoğraf düzenleme özelliği uygulamaya eklendi.

Yayınlanan fotoğraf düzenleme özelliği sayesinde fotoğraflar ve videolarınız üzerinde çizimler yapabilecek ve emojiler ekleyebileceksiniz. Ayrıca farklı fontlarda fotoğraflarınızın üzerine yazılar yazabileceksiniz.

whatsapp-2

WhatsApp’ın bir diğer özelliği de kameranın öne bakan flaşları destekleyecek olması. Böylece daha net fotoğraf çekilebilecek. Işık olmayan yerlerde bile fotoğraf konusunda iyi sonuçlar alacaksınız.

Bütün bu özelliklerin yanı sıra video çekimi sırasında zoom özelliğinin geliştiğini de fark edeceksiniz. Aynı zamanda arka kamera ile ön kamera arasında geçiş yapmak daha pratik olacak.

Android kullanıcıları WhatsApp uygulamasını güncelleyerek bu yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirler. iOS için bu özelliklerin ne zaman geleceği henüz belli olmamakla birlikte çok yakında geleceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git