• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

WhatsApp’a Sesli Arama Geldi!

Bir süre önce WhatsApp’a sesli arama özelliğinin geleceği duyurulmuştu. Beklenen gerçekleşti ve sesli arama özelliği sonunda geldi. Güncelleme şimdilik yayınlanmasa da APK dosyasını indirerek bu özelliğe sahip olabilirsiniz.

Uzun bir süredir bu yeni özellik hakkında haberler okuyorduk. Sonunda WhatsApp’a gelen sesli arama özelliği kullanıma sunuldu.

Davetiye sistemiyle çalışan bu yeni özellik, test sürecini nihayet atlattı. WhatsApp’ın sesli arama özelliğini kullanan bir kişi, aradığı kişinin de bu yeni özelliğini aktif hale getiriyor.

Şu an için uygulama mağazalarından güncelleme indirilemese de APK dosyası sayesinde Android kullanıcıları WhatsApp’ın güncellenmiş halini test edebiliyorlar.

Yeni sesli arama özelliğini kullanmak için iki tarafında WhatsApp’ın son sürümünü kullanması şart. Davetiyeli sistem dediğimiz için de sizin bu özelliği aktifleştirebilmeniz için bu özelliğe sahip bir kullanıcının WhatsApp üzerinden sizi araması gerekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.