WhatsApp’ın Yeni Özelliği Yanlışlıkla Sızdırıldı!

Bir süre önce Windows Phone cihazlara gelen WhatsApp güncellemesi, birçok yeniliği de kullanıcılarına sunmuştu. Ancak bu beta güncellemesini çoğu kullanıcı yüklemeden WhatsApp başka bir güncelleme daha sunarak gelen bütün yenilikleri kaldırdı.

En çok tercih edilen mesajlaşma platformu WhatsApp, Windows Phone’un da desteklediği uygulamalardan biri. Yaklaşık bir hafta önce Windows Phone için yayınladığı beta güncellemesi ile beraber grup sohbetlerinde gönderilen bir mesaja özel olarak cevap verilebiliyordu. Ancak üç gün önce yeni bir güncelleme daha yayınlandı ve bu güncelleme ile bu yenilik geri alındı.

Perşembe günü kullanıma sunulan özellikler ise hala duruyor. Kaldırılmayan özellikler arasında yeni arama ekranı tasarımı ve görüntülü sohbetlerde sesli konuşmaya hızlıca geçebilme gibi özellikler bulunuyor. İlk olarak yayınlanıp daha sonra kaldırılan özellikler ise çok yakında Android ve iOS destekli cihazlara gelebilir. Sunulan bir özelliğin kısa süre sonra kaldırılması, ileride yayınlanacak olan bazı özelliklerin yanlışlıkla erkenden sunulduğunu düşündürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git