WhatsApp’ta Gönderdiğiniz Mesajı Artık Geri Alabileceksiniz!

Herkesin en çok kullandığı uygulamalardan biri olan WhatsApp, kendisini yenilemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde canlı konum paylaşma özelliği ve yeni emojileriyle ön plana çıkan uygulama, şimdi ise çok dikkat çekecek bir özelliğe imza atmaya hazırlanıyor.

Mesajlaşma uygulamalarını kullanan herkesin en büyük şikayetlerinden biri de gönderilen mesajı geri alamamak oluyor. WhatsApp, yeni özelliği ile kendinizden mesajı silerken karşı taraftan da silmenize izin verecek. Kullanıma sunulan bu özellik çok eski mesajları değil de en fazla 7 dakika önce gönderdiğiniz mesajları karşılıklı olarak silmenizi sağlıyor.

iOS ve Android için kullanıma sunulan mesaj silme özelliği şimdilik bazı kullanıcılar için yayınlandı. Yakında herkes tarafından kullanıma açılacak olan özelliği kullandığınız anda o mesajın yerinde mesaj silindi bildirimi yer alacak. Ayrıca sildiğiniz her mesaj yedeklenen mesajlardan da silinmiş olacak. Bu özellik yalnızca birebir sohbetlerde ve grup konuşmalarında kullanılabilecek. Toplu olarak gönderilen duyuru mesajları için geçerli olmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.