• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Where’s My Water – Android Zeka Oyunu

Oyun canavarının istediği duşu alabilmesi için sizin keskin zekanıza ihtiyacı var!

Where’s My Water oyununda su birikintilerini çamurların arasından bir yol oluşturarak hedefe ulaştırmanız gerekiyor. Fizik kuralları temelli zeka oyununda her su damlası bulmacaları çözebilmek için önemli. Oyunda temiz su, kirli su, zehirli su, buhar ve çamurların arasından timsahın ihtiyacı olanı dikkatle işlemeniz gerek.

Android oyununda 4 farklı senaryo bulunuyor. Bu senaryoların baş kahramanlarının isimleri Swampy, Allie, Cranky ve son hikaye Mystery Duck şeklinde. Farklı oyun canavarlarından oluşan hikayelerde amaca ulaşma şekli farklılık gösterse de oyunun genel amacı banyosunda bekleyen timsaha suyu ulaştırmak. Ancak kirli suları ona göndermemeye dikkat edin.

Disney yapımı Where’s My Water android oyununun ücretsiz uygulamasında oyunu denemeniz için 20 bölüm, ücretli-tam versiyonda ise 500’ün üzerinde bölüm mevcut

Where’s My Water android oyununun ücretsiz versiyonu Google Play’de 375 bin kez, oyunun tam versiyonu ise 131 bin kez indirilmiş ve zeka oyunu 4.5 yıldız ortalamasına sahip.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.