WiFi File Transfer – Android Uygulaması

Dosya transferinde hızlı bir alternatif olarak WiFi File Transfer android uygulamasını öneriyoruz.

WiFi File Transfer cihazınız ile bilgisayar arasında wi-fi internet ağını kullanarak dosyalarını aktarıyor. Android uygulamasını cihaza kurduktan sonra uygulamayı açıp ardından start butonuna basarak uygulama devreye sokabilirsiniz. Geri kalan işlemleri bilgisayarınızın web taracayıcısını kullanarak yapacaksınız.

Android uygulamasının kullanımı ise şu şekilde; internet tarayıcınıza uygulamada verilen adresi giriyorsunuz ve cihazda bulunan tüm dosyalara erişebileceğiniz bir sayfa açılıyor. Cihazdan bilgisayara yapacağınız dosya alışverişlerinde “download” seçeneğini, bilgisayardan cihaza aktaracağınız dosyalar için ise “upload” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunda cihazdan bilgisayara sınırsız büyüklükte dosya aktarabilirsiniz fakat bilgisayardan cihaza dosya aktarımı yaparken yani “upload” yaparken en fazla 4 MB büyüklüğündeki dosyaları aktarabilirsiniz. Uygulamayı satın alarak upload limitini de ortadan kaldırabilirsiniz.

WiFi File Transfer android uygulaması Google Play’de 7 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız değerine sahip. Uygulamanın ücretli versiyonu ise 1,24 $ ücreti ile 3 bin indirilmeye sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git