WiFi Map Pro ile Çevrenizdeki Wireless Şifrelerini Öğrenin!

 • Onur
 • - 08 Ağustos 2014

Evet yanlış okumadınız. tamamen kullanıcıların birbiriyle destekleriyle oluşturduğu uygulamada oturduğunuz kafede veya herhangi bir yerde garsonu yanınıza kadar çağırıp -Pardon wifi şifreniz nedir acaba- diye sormaktan kurtaracak bir uygulama Wifi Map Pro!

Uygulama kullanımı çok kolay ve tamamen siz kullanıcıların geliştirmesine bağlı. Mesela gittiniz Mobil Amca kafede 🙂 oturdunuz ve etrafta bir wireless var. Şifreyi öğrendiniz. Ardından hemen WiFi Map Pro uygulamasını açıp o şifreyi Mobil Amca Kafeye ekledikten sonra sizden sonra gelen müşteriler direk olarak uygulamadan. -Aa buranın şifresi bu uygulamaya girilmiş deyip hiç şifre istemeden bağlanabilecek.

Örnek olarak çevredeki tüm WiFi isimlerini ve şifrelerini görmek isterseniz uygulamada harita bölümüne tıklıyorunuz ve aşağdaki ekranla karşılaşıyorsunuz.

wifi map

Gelelim bu güzel uygulamayı kullanmanın bedeline 🙂 Uygulama şuan için iTunes’ta 3.99 Dolar. Bir defaya mahsus bu parayı verip etraftaki WiFi isimlerini ve şifrelereni öğrenebilirsiniz.

Yazar Notu : Uygulama o an sizin oturduğunuz cafenin yada evin wifi ismini ve şifresini vermiyor olabilir. Bu tamamen kullanıcıların eklemesiyle alakalıdır. Aynı zamanda uygulama bilinmeyen bir wifi şifresini kırmak için kullanılmaz.

Satın almak için aşağıdaki butona tıklayınız.

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/wifi-map-pro-passwords-for/id543032054?mt=8″ icon=”iOS”]

Tüm Yorumlar

     Bir cevap yazın

     E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

     This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.