Wikipedia Android Uygulamasına Güncelleme Geldi!

Tüm ülkelerde olduğu gibi bizim ülkemizde de en çok kullanılan platform olan Wikipedia’nın Android uygulamasına güncelleme geldi. Wikipedia uygulaması, birçok kişinin merak ettiği sorulara anında kolay bir şekilde yanıt bulmasına yarıyor. Yeni gelen bu güncelleme ile de uygulamanın kendisini daha da geliştirdiğini görüyoruz.

Yeni güncelleme sayesinde Wikipedia uygulaması, kullanıcılarına daha net görüntü imkanı sağlıyor. Yazılar bundan sonra başlık ve görseller olayında daha belirgin ve anlaşılır oldu. Bir de gereksiz gördüğünüz yazılara dokunduğunuzda gizleyebileceksiniz. Böylece istediğiniz bir makaleyi okumakta rahatlık sağlamış olacaksınız.

Tüm bunların dışında her sayfa sonunda yer alan “devamı” kısmında benzer yazılar için bağlantılar olacak. Ayrıca arama özelliği geliştirildi ve en son konular da daha belirgin bir şekilde görünüyor.

Wikipedia uygulamasına gelen bu yenilikler oldukça fayda sağlayacaktır. Tasarım olarak yeniliklerin olması uygulamayı daha kolay kullanma imkanı sağlıyor. Android’den sonra iOS için de çok yakında güncellenecek olan Wikipedia uygulamasının yeni güncellemesi, yakın zamanda Türkiye’de olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.