• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Windows Phone İşletim Sistemli HTC One M8 Geliyor!

Son zamanlarda HTC’nin Windows Phone söylentileri konuşuluyordu. Gelen sızıntılar ise bu söylentileri doğrular nitelikte.

Sızıntılardan HTC’nin Windows Phone 8.1 işletim sistemli bir HTC One M8‘i piyasaya süreceğini anlıyoruz. Verizon operatörünün web sunucularına yüklenen bir görselden gelen bilgiler dahilinde Windows Phone şletim sistemli One M8’in tasarım olarak Androidli M8’i aynen örnek alacağı görülüyor.

Donanım konusunda da aynı değerlere sahip olacak olan Windows Phone işletim sistemli HTC One for Windows, 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 801 yongaseti, 2GB RAM, 16GB/32GB artırılabilir hafıza, 2700mAh gücünde batarya, BoomSound hoparlör, Duo Camera derinlik algılayabilen Ultrapixel kamera, metal gövde  gibi özelliklere sahip olacak.

HTC One for Windows’un 19 Ağustos’ta HTC etkinliğinde gün yüzüne çıkması bekleniyor. Ürünün dünya piyasasına sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Bu noktada Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise meçhul…

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.