Woops Fenomen Paket – 35 TL

avea.png

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!

 

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Türk Telekom Woops oluşumunu sunmuştu. Birbirinden çeşitli paketler ile müşterilere hizmet veren Woops’un yeni paketlerinden birisi ise Fenomen Paket.

Oldukça dolgun bakiyeler sunan Fenomen Paket, 7-25 yaş aralığındaki Woops üyeleri için sunuluyor. 35 TL karşılığında satın alabileceğiniz paket içerisinde her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS  ve 2 GB cepten internet kullanıcılar için sunuluyor.

 • Türk Telekom Woops Fenomen paketi nasıl alabilirim?

FENOMEN yazıp 4545‘e göndererek paketi satın alabilirsiniz.

 • Türk Telekom Woops Fenomen paketinden kalan bakiyemi nasıl sorgularım?

KALAN FENOMEN yazıp yine 4545‘e göndererek paketen kalan bakiye sorgulayabilirsiniz.

 • Paketi nasıl iptal ederim?

IPTAL FENOMEN yazıp 4545‘e göndererek paketin yenilenmesini iptal edebilirsiniz.

Fenomen Paketin diğer ayrıntılar ise şöyle;

 • Woops Fenomen Paket’ten yalnızca Woops üyeleri yararlanabilir.
 • BİMCell, POCELL, PTTCell, Türk Telekom Çalışan, Türk Telekom Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi 7-25 yaş arasındaki müşteriler yurtiçi her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı içeren Woops Fenomen Paket teklifinden faydalanabileceklerdir.
 • Woops Fenomen Paket’in ücreti 35 TL’dir. Türk Telekom paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Türk Telekom’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerin, Woops Fenomen Paket teklifinden faydalanabilmeleri için, FENOMEN yazıp, 4545’e mesaj atarak Woops Fenomen Paket teklifine kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Woops’lu olmayan 7-25 yaş arasındaki müşterilerin FENOMEN TC Kimlik No yazıp 4545’e göndermesi gerekmektedir. (Örn, FENOMEN 12345678900 ==> 4545)
 • Woops Fenomen Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Woops Fenomen Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Woops Fenomen Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığında Woops Fenomen Paket otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar FENOMEN yazıp 4545’e göndererek, Woops Fenomen Paket’i alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için müşterilerin IPTAL FENOMEN yazarak 4545’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Woops Fenomen Paket’i kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet kullanımları sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.
 • Woops Fenomen Paket faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell müşterileri tarafından da satın alınabilir.
 • TTNET Mobil, Türk Telekom ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar, Türk Telekom, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

One Reply to “Woops Fenomen Paket – 35 TL”

 1. Evrim Ak dedi ki:

  woops fenomen paketı yapmıstım ancak gunu bıtmeden ıptal ettım son gun.Sımdı tekrar yapmak istediğimde FENOMEN YAZIP 4545 E GONDERDIGIMDE “HATTINIZA TANIMLI TC KIMLIK NUMARASIYLA DAHA ONCE BASKA BIR NUMARA UZERINDEN WOOPSA KAYIT YAPILMIŞTIR.DETAYLI BİLGİ İÇİN MUSTERI HIZMETLERIMIZI ARAYIN” mesajı gelıyor.Ben nasıl tekrar fenomen paketı yapabılırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git