Woops Süper Fırsat Paketi – 25 TL

woops_super_firsat.png

Paket Kullanıma Kapatılmıştır!

 

Türk Telekom’nın yeni oluşumu Woops’tan güzel bir paket daha. Woops üyeleri için sunulan Süper Fırsat paketi dolgun içeriği ile tercih edilebilir paketlerin başında geliyor.

Süper Fırsat paketi kapsamında 25 TL karşılığında her yöne 500 dakika, 5000 SMS ve 2 GB internet sizin olur. 1 ay boyunca geçerli olan bu paket bakiyeniz varsa ay sonunda yenilenir.

 • Türk Telekom Woops Süper Fırsat paketini nasıl alabilirim?

UPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek paketi alabilirsin.

 • Paketten kalan bakiyemi nasıl sorgularım?

KALAN SUPER FIRSAT yazıp yine 4545‘e göndererek paketten kalan bakiye sorgulayabilirsiniz.

 • Paketi nasıl iptal ederim?

IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 4545‘e göndererek paketin yenilenmesini iptal edebilirsiniz.  İptal ederseniz mevcut bakiyeniz silinmeyecek, diğer ay paket yenilenmeyecektir.

Paketin diğer ayrıntıları ise şöyle;

 • 24 Aralık 2013 tarihi itibariyle, Türk Telekom’nın bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Süper Fırsat paketinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Fırsat Paketi’nin ücreti 25 TL’dir. Türk Telekom paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Woopslu müşterilerimiz SUPER FIRSAT yazıp 4545’e göndererek; Woopslu olmayan müşterilerimiz 7-25 yaş arasındaki Türk Telekom hat sahibi bir kişiye ait TC kimlik numarasını kullanarak SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545’e SMS göndererek hem Woops’a hem de Süper Fırsat Paketi’ne kayıt olabilirler.
 • Faturasız tekliften Türk Telekom’nın, BİMcell, POCELL, Pttcell, Türk Telekom Çalışan, Türk Telekom Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • Paketten yalnızca Woops üyeleri faydalanabilmektedir.
 • Fırsat 500 Paketi’nden faydalanan müşterilerimiz Süper Fırsat Paketi’nden yararlanamamaktadır.
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Süper Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Fırsat Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER FIRSAT yazıp 4545’e göndererek, Süper Fırsat Paketi’ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER FIRSAT yazarak 4545’e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan faydaların kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 0,88 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir.

7 Replies to “Woops Süper Fırsat Paketi – 25 TL”

 1. emre dedi ki:

  benim super fırsat paketim telimde vardı ve paket bitimine 9 gun vardı yalnız bende int paketim bittiginde yeniden yukleme yaptım ve super fırsat 4545 gönederdim yeni paketim geldi fakal bitme suresi yine 9 gun yardımcı olurmusunuz ayın 2 sinde eski paket bitıyo yenisi devreye girermi yoksa eski paket le birlikte kampanya bitermi 🙁 🙁

  1. mustafa dedi ki:

   Aynisi bende oldu kardeşim şimdi yeni yaptim pakette bitio mi eski paketle aayni anda sende nasıl oldu

   1. Ramo Can dedi ki:

    Yav o paket yenileme nasıl oluyo

 2. Mustafa dedi ki:

  Woops yapamıyorum işleminiz gerçekleştirilemedi diye yazı geliyo hep

 3. Gözde dedi ki:

  Ben super fırsat paketi yaptım 500 dk 500 sms diyor 5000 sms gelmedi yardımcı olur musn 5000 nerde 500 nerde

 4. Cansu dedi ki:

  Arkadaşlar benim paketim bugün bitiyor gece 12 de ama 25 tele vardı şuan yok neler oluyor anlamadım kendi kendine direk pakete mi geçti aceba fikri olan var mi

 5. ebru dedi ki:

  Woops paketimin yenilenme suresine 1 hafta var ama kullanim haklarim bitti bu sebepten woops paketini gununden once yenileme nasil olmakta ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git