1 World of Goo - Android Zeka Oyunu | mobilamca.com

World of Goo – Android Zeka Oyunu

Bir zeka oyununun fizik kurallarıyla birleştiği World of Goo andorid oyununda Goo’ nun dünyasında yaşayan heyecanlı ve meraklı Goo yaratıklarını durdurmanız gerekiyor.

World of Goo android oyununda amacınız iki borunun arasını Goo yaratıkları ile köprü oluşturacak şekilde kapatmak. Ancak bunu mümkün olduğu kadar hızlı yapmanız gerekiyor musluktan akarcasına artan Goo yaratıklarını kullanarak bir yapı oluşturuyorsunuz.

Oluşturduğunuz yapının dengeli olması ve en az yaratığı kullanarak karşı tarafa ulaşması önemli çünkü belirli bir sayıda Goo yaratığını diğer boruya ulaştırmanız ve akıntıyı durdurmanız gerekiyor. Zaman geçtikçe artan yaratıklar ile dengeli bir yapı oluşturmak ise oldukça güç.

Yılın en kaliteli android zeka oyunu seçilen World of Goo hala beklediği ilgiyi bulamamış durumda.

World of Goo android oyunu Google Play’de 0,99 $ ücreti ile 14 bin kez indirilmiş ve 4.8 gibi oldukça yüksek yıldız değerine sahip.

Aynı zamanda oyunun demo sürümü de mevcut. Android oyununun sadece ilk bölümünün oynanabildiği deneme sürümü için Google Play linki: World of Goo DEMO

Yazar Hakkında

Okan

Android ve akıllı telefon konusunda araştırmacı ve yenilikçi olan editör özellikle Android uygulamaları konusunda paylaşımlarda bulunuyor ve okurlara tavsiyelerde bulunuyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir