• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

World of Goo – Android Zeka Oyunu

Bir zeka oyununun fizik kurallarıyla birleştiği World of Goo andorid oyununda Goo’ nun dünyasında yaşayan heyecanlı ve meraklı Goo yaratıklarını durdurmanız gerekiyor.

World of Goo android oyununda amacınız iki borunun arasını Goo yaratıkları ile köprü oluşturacak şekilde kapatmak. Ancak bunu mümkün olduğu kadar hızlı yapmanız gerekiyor musluktan akarcasına artan Goo yaratıklarını kullanarak bir yapı oluşturuyorsunuz.

Oluşturduğunuz yapının dengeli olması ve en az yaratığı kullanarak karşı tarafa ulaşması önemli çünkü belirli bir sayıda Goo yaratığını diğer boruya ulaştırmanız ve akıntıyı durdurmanız gerekiyor. Zaman geçtikçe artan yaratıklar ile dengeli bir yapı oluşturmak ise oldukça güç.

Yılın en kaliteli android zeka oyunu seçilen World of Goo hala beklediği ilgiyi bulamamış durumda.

World of Goo android oyunu Google Play’de 0,99 $ ücreti ile 14 bin kez indirilmiş ve 4.8 gibi oldukça yüksek yıldız değerine sahip.

Aynı zamanda oyunun demo sürümü de mevcut. Android oyununun sadece ilk bölümünün oynanabildiği deneme sürümü için Google Play linki: World of Goo DEMO

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.