Worms 4 Google Play Store’da Satışa Sunuldu

Worms 4 Google Play Store’da Satışa Sunuldu

Bilgisayar ortamında üretilen ve yıllarca arkadaşlarımız ile eğlenerek oynadığımız Worms oyununun en son versiyonu Worms 4, Google Play Store’da yerini aldı. Kasım ayında iOS için AppStore’a düşen Worms 4, Play Store’da ise 8,49 TL’ye satışa sunuldu.

Oyunun mekaniği büyük ölçüde değişmeden kalmış. İki boyutlu grafiklerin arasında güvende kalmaya ve rakiplerini havaya uçurarak eğlenmeye çalışıyorsunuz. Orijinal Worms oyunları genellikle 5 kişilik maçlardan oluşsa da mobil oyunlarda bu sayı hep 4 kişilik olarak tutulurdu. Worms 4’te ise 3 kişiye izin veriliyor. Birçok oyuncu bu konudan rahatsızlık duyduğunu belirtse de, oyunların nispeten daha kısa sürmesi oldukça büyük avantaj sağlıyor.

Görsel anlamda önceki serilerden biraz daha iyi olan bu seri ile ilgili izlenimde bulunmak için aşağıdaki ekran görüntüleri yardımcı olacaktır. Tekli oyuncu modunda 80 farklı seviyede mücadele edip silahlarınızı geliştirebileceksiniz. Eğer oyunu satın alıp alışamadıysanız ya da beğenmediyseniz, geri ödeme imkânı da sunuyorlar.

Worms 4’ü indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.worms4.app

Yazar Hakkında

Cem

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.