Xiaomi Mi Band 4 Duyuruldu! – İşte Özellikleri

Xiaomi, yeni akıllı bilekliğini sonunda duyurdu. Xiaomi Mi Band 4’ün bütün özellikleri merak konusu oldu. İşte Xiaomi Mi Band 4’ün fiyatı ve özellikleri…

Çoğunlukla akıllı telefonları ile ön plana çıkan Xiaomi, akıllı bileklikler konusunda da oldukça iyi izlenimler bırakıyor. Uzun zamandır Mi Band ile adından söz ettiren Xiaomi, şimdi ise Xiaomi Mi Band 4’ü tüm dünyaya sunuyor. Türkiye’de de yoğun bir kullanıcısı olduğunu bildiğimiz Xiaomi’nin son ürünü ülkemizde de ses getirecek gibi gözüküyor.

Xiaomi Mi Band 4, Bluetooth 5.0’ı destekliyor. Bu sayede bağlanabilirlik ve batarya süresi artıyor. Batarya olarak Mi Band 3’ten farklı olarak 135 mAh batarya kullanıyor. Ekranı ise 16 bin rengi desteklerken, bir önceki modele göre biraz daha büyük bir ekranı bulunuyor. İstediğiniz saat arayüzlerini seçebilirken, hiçbir seride yer almayan çaldığınız şarkıyı kontrol edebilme özelliği de Xiaomi Mi Band 4’de kullanılabiliyor.

Yeni modelde ses asistanı özelliği de dikkat çekiyor. Özel olarak geliştirilen bu özelliğin ayrıntıları şimdilik paylaşılmıyor. Ama ses asistanı ile Xiaomi Mi Band 4’e mikrofon da ekleniyor. Yeni modelde ECG, ECG Pro, kalp atışı gibi hareketleri izlemeyi sağlayan bir yapay zeka da yer veriliyor.

Yeni Xiaomi Mi Band 4’ün fiyatı ise 35 Dolar. Ancak NFC bağlantısını desteklesin istiyorsanız bu fiyat 50 Dolar’a kadar yükselecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git