Xperia Z2 İçin Lollipop Yayınlandı!

Sony’nin amiral gemi cihazları için yayınladığı güncellemeler, hız kesmiyor. Şimdi de Xperia Z2 modeline Android Lollipop güncellemesi geldi.

Android cihazların son sürüm olarak kullandığı Lollipop işletim sistemi, biraz geç olsa da tüm modellere gelmeye devam ediyor. Sony’nin Xperia Z3 için yayınlanan Lollipop güncellemesi Xperia Z2 için de yayınlandı.

Bu yeni güncelleme ile birlikte Material Design arayüze geçen Xperia Z2, bununla birlikte birkaç yeniliği de beraberinde getirdi.

1.2 GB büyüklüğüne sahip yeni güncelleme, pil üzerinde onarmalar yaparken, ekran kilidini yeniliyor, misafir modu ve yeni profilleri de kullanıcılarına sunuyor. 23.1.A.0.690 sürümündeki güncelleme, bazı ülkelerde kullanıma sunulurken, Türkiye için de çok yakında yayınlanacak. Telefonunuzun Ayarlar / Cihaz Hakkında / Yazılım Güncelleme adımlarını takip ederek güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

Son olarak şunu da belirtelim, Sony, Xperia Z serisinin dışında diğer modellerine Android 5.0 Lollipop’u kullanıma sunmayacak.

Görüntülemeler
64
Konu Kategorileri:
Android

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.