Yeni Flappy Bird: Let It Goat

Birçok oyun Flappy Bird oyunun yerini almaya çalışsa da Let It Goat, bu işi başaracak gibi duruyor. Let It Goat oyunu SkyVu tarafından geliştirildi. Oyunun adı, Disney’in en son çıkan popüler animasyon filmi Frozen’in şarkısı Let It Go’dan geliyor. Şarkıyla biraz da dalga geçiyor. Oyunu oynayan kişiler şarkıyı her dinlediklerinde ister istemez Let It Goat diyerek değiştiriyor.

Geçen hafta oyun Twitter’da #LetitGoat hashtag’i ile Amerika’nın gündeminde TT olmuştu. Böylelikle herkesin dikkatini çeken Let It Goat, 8 bitlik oyunlardan biri.

Oyunun oynanışı ve tasarımı Flappy Bird’le büyük benzerlikler taşıyor. Ama bu defa bir keçiyi yönetiyorsunuz. Aynı Flappy Bird’de olduğu gibi engellere değmeden uçmak gerekiyor. Engellere değdiğinizde ölüyor ve baştan başlıyorsunuz.

Oyun, reklam ve satın almalardan para kazanıyor. Let It Goat zor bir oyun olsa da Flappy Bird kadar insanı çıldırtmıyor. Oynadığınız oyunu yeniden izleyebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz. Bağımlılık yapan Let It Goat, Flappy Bird’e alternatif oyun arayanlar için ideal bir oyun.

Let It Goat oyununu iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.

[market link=” https://itunes.apple.com/app/id887356869″ icon=”iOS”]

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=net.skyvu.letitgoat” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.