Yeni Turkcell T50 ve Akıllı Saat T-Fit Özellikleri

Operatörler son yıllarda kullanıcılar için düşük fiyatlı ama performansı fiyatına göre daha iyi olan telefonlar çıkartıyorlar. Bu firmalardan biri de Turkcell.

Turkcell yeni akıllısı T50 ile fiyat performans açısından göze çarpıyor. T50’nin özelliklerine gelecek olursak telefon 5 inçlik 720P yani HD bir ekrana sahip. T50 gücünü ise Qualcomm 1.2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisinden ve 1 GB Ram’den alıyor ve Adreno 305 grafik kartıyla geliyor.

T50’nin kamera performansına gelecek olursak önde 2 MP arkada ise 13 MP flaşlı bir kameraya sahip. Cihazda 16 GB depolama alanı ve 2300 mAh çıkarılamayan entegre bir pil bulunuyor. Ayrıca cihaz 4G internet özelliğinede sahip. Cihaz 4G internetin yeni yeni kullanılmaya başlandığı KKTC’inde test edilmiş.

Cihaz Android 4.4.2 KitKat ile bizlere sunuluyor. T50’nin fiyatına gelecek olursak düşük fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.Ayrıca cihazın arka kapağının kullanıcılar tarafından dizayn edilebileceği söyleniyor. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise 699 TL.Turkcell T-Fit

Turkcell yeni akıllısı T50 ile birlikte bir akıllı saat duyurdu. Bu yeni akıllı saatin adı ise T-Fit. T-Fit uyku takibi , adım sayar , kalori bilgilendirmesi , mesafe takibi ve titreşim bildirimli alarm özellikleriyle bizlere sunuluyor. Bu yeni akıllı saat Android ve iOS işletim sistemindeki bütün cihazlarla bağlantı kurabiliyor. T-Fit’in fiyatına gelecek olursak 119 TL fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

 

Görüntülemeler
93
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.