YouTube, Android İçin Güncellendi!

YouTube, telif ile ilgili yeni düzenlemelerin ardından Android için güncelleme yayınladı. Bir süre önce Android’e yorumları kapatma özelliği getirilmişti. Ayrıca YouTube TV’nin de kullanıcı arayüzü yenilenmişti.

YouTube Filtreleme Sistemi Yenilendi

Ekranın en üst bölümünde yer alan küçük simgeler, ana akıştaki videoların içeriklerine göre sıralanmasını sağlıyor. Böylelikle YouTube, şuanda oldukça sıkı çalışmalar yaptığı halde Anroid için de yeni bir güncelleme yayınladı. Bu sayede artık uygulama, kendi isteğine göre değil kişilerin isteklerine önem vererek tavsiyeleri sunmaya devam edecek.

Daha fazla sevdiğiniz ve bu nedenle profilinizde kullanılan popüler kategoriler içerikleri, ana akışta da görünecek. Bir ay önce Google’ın duyurduğu bu yenilik, bugün itibariyle tüm kullanıcılar için yayınlanmış oldu. Uygulamanın tavsiye algoritmasından sıkılanlar için oldukça işe yarar bir yenilik olacak. Farklı bir alanda hobi edinenler ve bu alanda daha fazla bilgilenmek isteyenler için bu özellik fayda sağlayacaktır. İçerikleri bu ilgi alanınıza göre filtreleme yapabilir, doğru içeriği arama yapmadan basitçe ulaşabileceksiniz. Bu yeni özellik hem Premium hem de Premium kullanmayan kullanıcılar için yayınlanmış durumda. Avrupa bölgeleri için yayınlanmaya başlayan özellik, yavaş yavaş her bölge için kullanıma açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git