YouTube, Ara Ver Bildirimi Özelliğini Yayınladı!

youtube.jpg

Video izleme platformları arasında zirveyi kimseye kaptırmayan ve dünyanın en iyi sosyal ağlarından biri olan YouTube, özellikle Google tarafından satıl alındıktan sonra daha da gelişmeye başladı. Kullanıcıların birçoğu bağımlı olacak şekilde kullandığı için YouTube bunun önüne geçerek yeni sistemini sunmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de de oldukça popüler olan YouTube platformu, yetişkinlerden çok çocukların zamanını çok fazla harcadığı bir yer haline geldi. Yeni özelliği sayesinde anne ve babalar rahata kavuşmuş olacak.

Android’de bulunan YouTube uygulaması için ara ver özelliği şimdilik bazı kullanıcılar için yayınlandı. Bu yenilikle birlikte kullanıcılar isterlerse 15, 30, 60, 90 ve 180 dakika sürenin ardından ara ver bildirimiyle karşılaşacak.

YouTube üzerinden bir video izlendiğinde zaman hızlıca akıp gidiyor. Kendini aşırı derecede kaptıran kullanıcılar için işe yarar bir özellik olan ara ver seçeneğinin yanı sıra uygulamanın bütün bildirimlerinin sesi de artık kapatılabiliyor. Özellikle geceleri bildirim sesinden rahatsız olan kişiler için sevindirici bir haber. Hem iOS hem de Android için kısa zamanda sunulacak olan bu özellikler, YouTube’u daha da kullanışlı hale getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git