YouTube Go Türkiye’ye Geliyor!

YouTube’daki videoları internet olmadan da izleyebilmeniz için indirmenizi sağlayan YouTube Go uygulaması, artık ülkemizde de kullanılabilecek. Resmi açıklamayla duyurulan uygulama ile tüm kullanıcılar izlemek istedikleri videoyu indirerek daha sonra internetsiz bir ortamda da izleme şansı bulacak. Bu uygulama sadece ülkemiz için değil aynı zamanda 130’dan fazla ülke için de yayınlandı.

Test aşaması sonlanan YouTube Go uygulaması, çevrimdışıyken de video izleme imkanı sunuyor. Uygulama hem Google Play hem de App Store üzerinden indirilebilecek. Geçtiğimiz günlerde Google Türkiye bu haberi yayınlayarak YouTube Go uygulamasının Türkiye’ye de geleceğini duyurmuştu.

Uygulamanın sunduğu özellikler şöyle:

Popüler olmuş videolar ana sayfada göründüğü için çok hızlı keşfetme imkanı bulacaksınız. Bir videoyu açmadan önce küçük resmine tıklayıp ön izlemesini görebilirsiniz. Ayrıca bir videoyu seyrederken harcanacak veriyi belirleyebileceksiniz. Uygulamayı kullanırken çevrenizdeki insanlarla veri harcamadan paylaşım yapabilirsiniz. Video indirirken ya da izlerken çözünürlüğün dışında yüksek kalite seçimi de yapılabilecek. Beğenilen kanallar yeni video eklediğinde kullanıcılara bildirim gönderilecek. Yakınınızda bulunan kişilerle video paylaşımı da kolaylaştı. Artık paylaş özelliğine rahatça ulaşım sağlanırken, bir defada birden fazla video paylaşma özelliği de gelen özellikler arasında.

Görüntülemeler
96
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.