YouTube Mobil Uygulaması Güncellendi!

YouTube, mobil uygulamasının arayüzünü yeniledi. Web’in yanı sıra mobil uygulaması üzerinden daha fazla ziyaret edilen YouTube, böylece mobil uygulaması için yeni güncelleme yayınladı. Şimdilik Android için yayınlanan bu güncelleme, iOS için de yakın zamanda yayınlanacak. Güncelleme ile gelen yeniliklere bir göz atalım…

Abonelikler, Ana Sayfa ve Hesap sekmeleri ile uygulama kullanıcılarına daha kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

youtube mobil uygulama

Ana Sayfa bölümünde abone olduğunuz kanallar, önceden seyrettiğiniz videolar ve arkadaşlarınızın beğendiği videolara göre size sunulan tavsiyeler yer alıyor.

Abonelikler sekmesinde ise isminden de anlaşılacağı gibi abone olduğunuz kanalların paylaştığı videolar yer alıyor.

Hesap bölümünde de sizin yüklemiş olduğunuz videoları ve geçmişinizi görebiliyorsunuz. Önceden seyrettiğiniz videolara buradan daha basit ulaşabilirsiniz.

Bu yeni 3 sekme dışında YouTube video yüklemeleri artırmak için yeni bir özelliğini daha kullanıcılarına sundu. Artık çektiğiniz videoları YouTube uygulamasından düzenleyip paylaşabileceksiniz. Bilgisayar üzerinden başka bir program ile düzenleme işlemine gerek kalmadan tek bir yerden videoyu editleyip paylaşmış olacaksınız.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

540 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.