• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

YouTube Music, Android ve iOS İçin Yayınlandı

YouTube Music uygulaması, iOS ve Android kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Ücretsiz olarak indirilen uygulama, YouTube Red hizmetinden sonra ikinci bir sürpriz olarak karşımıza çıktı.

YouTube Red hizmetini Google Play Music ile ortaklaşa yayınlayan YouTube, Music uygulamasını hem iOS hem de Android kullanıcıları için yayınlayarak Spotify ve Apple Music gibi uygulamalara rakip olmaya hazırlanıyor.

youtube uygulamasi

Şimdilik Türkiye’de yayınlanmayan YouTube Music uygulamasını Google hesabı olan herkes kullanabiliyor. Uygulama ücretsiz olarak indirilse de reklam sıkıntısı olmadan daha rahat bir kullanımı tercih edenler ve çevrimdışı müzik keyfi yapmak isteyenler için Vodafone Red üyesi olmayı zorunlu kılıyor. Bu üyeler aynı zamanda videoların açılmasını beklemeden yalnızca sesleri de dinleyebiliyorlar. Böylece herkes sevdiği müziği dinleyip, istediği videoları seyredebilecek. Uygulama şu an da Türkiye’de kullanılmasa da Türkçe dil desteğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.