• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

YouTube’a Buffering Özelliği Geliyor!

YouTube uygulamasına gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte yeni bir özellik de kullanıma sunulacak. Buffering denilen yükleme ilerlemesi özelliği, çok yakında yayınlanacak.

Bugün itibari ile YouTube’da en çok seyredilen videolar açıklandı. Bununla birlikte yeni bir özelliğin çok yakında geleceği haberi de duyurulmuş oldu. Haberde yer alan bilgiye göre yükleme ilerlemesini sağlayan özelliğin kullanıcılara sunulacağı açıklandı.

Buffering özelliği şuan da test aşamasında. Uzun zaman önce bu özellik Google Videolarda kullanılıyordu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar video izlerken yükleme ilerleme bilgisini görerek videonun bozuk olduğunu düşünmeyecek. Yeni özellik, aşağıdaki fotoğrafta daha detaylı görünecektir.

buffering

Yayınlanacak olan güncelleme ile birlikte bütün kullanıcılar için yayınlanması beklenen Buffering özelliği, YouTube üzerinden çok sık video izleyen kullanıcıların oldukça işine yarayacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.