Zebramo ile Kullanmadığınız Eşyalarınız Satın!

Alışveriş delisi olup birçok şey alıyor ve birçoğunun giymeden modası mı geçiyor? Yada birkaç defa kullanıp giysileriniz dolap mı bekliyor? Sadece giysi de değil, kozmetik, ayakkabı, çanta, mutfak gereçleri ve daha birçok aksesuar için aynı durum söz konusuysa, bu olayı fırsata çevirebilirsiniz. Zebramo uygulaması ile artık bu mümkün.

Zebramo uygulaması ile kullanmadığınız birçok eşyanızı satışa çıkartabilir, başkalarının aynı platform üzerinden satışını yaptıkları ürünleri satın alabilirsiniz. Ya da beğenebilir, yorum yazabilir ve fiyat pazarlığı bile yapabilirsiniz. Zebramo uygulaması iOS için uyumludur. Ayrıca ücretsizdir de.

Peki bu uygulama nasıl kullanılıyor?

Gardırop yazan bölümde satışı olan ürünleri görüyoruz. Bana özel bölümünde ise izlediğiniz, aldığınız, sattığınız ve sizi izleyen kullanıcılar görüntüleniyor. Satış yapmak istiyorsanız eğer Satış kısmına tıklıyorsunuz. Karşınıza 3 adet fotoğraf çekeceğiniz bölüm gelecek. Satacağınız ürünün 3 farklı açıdan fotoğrafını çektikten sonra fiyat bilgilerini, markasını ve kullanım süresini yazıyorsunuz. Daha sonra ileri diyerek ürün satışa sunulmuş oluyor.

zebramo uygulamasi (2)zebramo uygulamasi (1)

Uygulamayı kullanmaya başladıkça aslında ne kadar basit olduğunu göreceksiniz. Bu sayede dolabınızdaki gereksiz eşyaları satarak yeni ürünlerle yenileyebileceksiniz.

iOS için Zebramo’yu aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=”httpshttps://itunes.apple.com/tr/app/zebramo-gard-rop-detoksu/id803287185?l=tr&mt=8″ icon=”iOS”]

Görüntülemeler
90
Konu Kategorileri:
iOS Uygulamaları

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.