ZTE Yeni Logosunu Takipçileriyle Paylaştı

  • - 02 Ocak 2015

Çinli akıllı telefon üreticisi ZTE, kurumsal logosunda değişikliğe gitme kararı aldı. Yeni logo ile birlikte kendi “CGO Felsefesi” kuramına da uyma kararı aldılar. CGO, İngilizcedeki Cool, Green ve Open kelimelerinin birleşiminden meydana geliyor. Ayrıca üreticiler, “yarın asla beklemez” sloganını da yeni logolarıyla birlikte tanıttılar.

Yeni logo tasarlanırken, kullanıcıların gözüne hoş görünecek ve eğlenceli bir logo olması isteniyordu. Şirket geçtiğimiz sene o kadar iyi itibar edindi ki, ABD’de de kendi piyasasını genişletmek adına NBA takımlarından New York Knicks, Houston Rockets ve Golden States Warriors takımlarıyla da resmi akıllı telefon sponsoru anlaşması yaptı.

ZTE bilindiği üzere geçtiğimiz yıl T70 model numaralı çift hat desteği bulunan tabletini duyurmuştu. 7 ile 7,5 inçlik modelleri üretilecek tabletin, WCDMA ve GSM bağlantı teknolojisini birlikte barındıracağı, Android Kitkat 4.4.x sürümü de tabletin özellikleri arasında. Bu tabletin ABD’de 200 doların altında satılacağını belirtelim.

Şirketin yeni logosunu, eskisi ile birlikte aşağıda paylaştık. Bizce çok genç ve dinamik bir logo olmuş. Sizin görüşlerinizi de merak ediyoruz. Bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

ze-a

Görüntülemeler
76
Konu Kategorileri:
Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.